Terlemeyle Başaçıkamıyorsanız Size Bir Öneri…

0
702

Terlemeye Karşı Drıclor

Ter, vücut ısısını dengelemek için gerçekleşen sağlıklı bir süreçtir. Bu doğal sürecin miktarı heyecan, stres, duygu değişimleri gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Faktörler arttıkça terleme oranı da artabilmektedir. Aşırı terlemenin görüldüğü yerler; koltuk altları, eller, ayaklar gibi vücudun hemen her yerinde görülebiliyor. Terlemenin yarattığı ıslaklık ve koku, bazı cilt ürünlerinin kullanılması ile önlenebiliyor. Ben önlem olarak Roll On ya da sprey deodorant kullanıyorum. Örneğin; terlemeden, herhangi bir ortama girmeden sürdüğünüzde kokuyu ve terden dolayı oluşacak ıslaklığı büyük ölçüde önlemiş oluyorsunuz.

Kullandığınız ürüne göre önlem derecesi de değişen ürünlerin, cildinizde alerjik bir durum yaratmaması çok önemli. Bu yüzden bu gibi durumlar göz önüne alınarak ürün seçimi yapılmalıdır. Kullanacağım ürünlerin cildime alerji yapmaması benim için çok önemli. Bu yüzden ağırlıklı olarak antialerjik ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Örneğin; Rexona’ nın herhangi bir ürününde bir sıkıntı çekmiyorum. Gerektiği yere sürüldüğünde kokuyu ve ıslaklığı büyük oranda önlemiş oluyorum. Özellikle Antiperspirant özellikli Roll On’ lar terlemeyi azaltmaya ve yeni oluşumları gidermeye yardım eder. Driclor Roll On aşırı terleme için geliştirilmiş bir üründür. Bu jel formundaki ürün ter bezlerindeki terlemeyi azaltır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. El, ayak ve koltuk altında kullanılabiliyor. Düzenli olarak kullanıldığında çok büyük faydası görülmektedir. Ürünün günde bir kez ve geceleri, ince bir tabaka halinde sürülmesi öneriliyor. Her gün kullanılmadan önce sürülecek yer temizlendikten sonra kullanılmalıdır. Bu diğer ürünlerin aksine cilde sürülmelidir ve iz yapabileceği için sonra giyinilmelidir. Uzun süreli bir kullanımı olduğu için terlemeniz azaldıktan sonra haftada 1 ya da 2 kere kullanabilirsiniz.

Driclor Roll On, aşırı terleyenler için etkili bir çözüm sunuyor. Buradan özetle; eğer el, ayak ya da koltuk altlarınızda aşırı terleme sorununuz var ise bu ürünü kullanabilirsiniz. Kullananlar önerilen yerlere sürüldüğünde oldukça etkili olduğunu söylüyorlar. Doktor önerisi ile satılan ürün düzenli olarak kullanıldığında fayda sağlıyor. Bir cilt sorununuz ya da ürüne alerjiniz yok ise faydalı bir üründür.