Sindirim Sisteminizi Rahatlatmanın Yolları…

0
701

1. Elma suyuyla bağırsaklarınızı temizleyin

Bir çok faydası olan elmanın barsaklara ve iyi geldiğini biliyor muydunuz? Günde üç defa bir çay bardağı olacak şekilde Elma suyu içmek bağırsaklarınızın yumuşamasına yardımcı olacak. Elma suyunu sabah uyandığınızda bir çay bardağı olarak için. Gün boyunca her yemekten yarım saat önce bu uygulamayı yapan. Ancak çok fazla kadın gıdalarla beslenme ve özen gösterin. Elma suyuyla bağırsak temizlemeyi üç gün boyunca uygulayabilirsiniz.

2. Yoğurt ile bağırsakları hızlı temizleyin

yurt içinde bulunduğu olduğu bulundurduğu probiyotiklerin sayesinde bağırsak hareketlerini düzenler ve Bağırsakları yumuşatır. Düzenli olarak yemeklerle birlikte her gün yoğurt tüketirsiniz mideniz sindirimi kolay şekilde yapacak bağırsaklarınınızda daha iyi çalışacak ayrıca bir de ara öğünleriniz de yoğurdu taze meyveler ile tatlandırarak tüketirsiniz zayıflamaya da yardımcı olur.

3. Bağırsaklarınızı su ile hızı temizleyin

su vücudumuzun İhtiyaç duyduğum en önemli şeydir. Yaşam kaynağıdır. Bağırsakların ve böbreklerin çalışmasına yardımcı olur. Bu yüzden su içerek hem zayıflamaya yardımcı olursunuz hem de miydeniz doluluk hissi ile açlık hissetmez. Ya unutmayın ki suyun kalorisi sıfırdır.