En Kolay Basen Eritme Diyeti…

0
904

Araştırmalar sonucunda geliştirilen bu özel diyet altı hafta sonunda basen ve kalçalarınızı eritiyor. Son derece ekonomik bir diyet uygulaması, kolayca bulabileceğiniz gıdalardan oluştuğu için, rahat bir şekilde basen ve kalça yağlarından kurtulma imkanı tanıyor.

Badem ve kayısı müslini olarak bilinen bu diyette, Bir kaba yulaf tanesi iki fincan koyun ve içine iki fincan dolusu da kırılmış fındık ekleyin. Bir fincan buğdayı, bir fincan çekirdeksiz üzümü (Kuru), aynı ölçekte ayçiçek tohumunu, bademi, ince kıyılmış kuru kayısıyı karıştırdıktan sonra blendırdan geçireerek tüketime hazır hale getirin. On iki eşit parçaya ayırdığınız karışımınızı, bir bardak diyet soğuk süt ekleyerek tüketeceğinizden lezzet katmak için yarım muzu dilimleyerek ilave edebilirsiniz.

Diyet programınızın kahvaltısı karşımınızın ilk parçası ile başlamakta, saat onbir civarı yiyeceğiniz bir elma ve bir porsiyon karışımınızla yiyeceğiniz yarım dilim muzdan oluşan öğle yemeği ile devam etmekte. Öğleden sonra bir avuç kuru üzüm yiyecek ve akşam yemeğinde temel gıdalardan meyvelerle birlikte tüketeceksiniz. Yatmadan önce de bir portakalı afiyetle yiyerek ilk gününüzü noktalayacaksınız.

Günlük akşam öğünleriniz ise şu sıralamaya tekabül etmekte: Pazartesileri tavuk kanadı veya göğüs ızgaranın yanında yağsız salata, Salı iki yumurtalı omlet, Carşamba çay fincanı dolusu makarna, Perşembe tavuk göğsü ve havuç haşlama, Cuma ton balığı ve yeşil salata, Cumartesi hindi göğsü ve mısırlı salata, Pazar ise üç dilim rosto edilmiş biftek ve brokolili havuç salatası ile devam ediyor.