Burçlara Göre Sağlık Durumunuz…

0
893

Aşk hayatımız, parasal durum, meslek derken astrolojinin sağlığımızı da etkilediğini biliyor muydunuz?

KOÇ BURCU

Baş bölgesi hassas olarak bilinen burç bas ağrısı, ateş yükselmesi, migren, rastlanır yüzle ilgili sorunlar yasamaya meyilli. Aceleci, ani ve atak oluş yüzünden kazalara açıktır.

BOĞA BURCU

Boğaz, boyun ve ense bölgesi hassasdir.Tiroid bezi, yutak, ses telleri, bademcikler, kulaklarla ilgili sağlık sorunları görülmesi Kilo almaya yatkın bir bünyesi vardır. Kilo ile ilgili, diyabetik rahatsızlıklarda iştahı ile ünlü boğa burçlarında görülüyor .

iKİZLER BURCU

Omuzlar, kollar ve eller hassastır. Köprücük kemiği kırıkları, omuz ve kol ağrıları olur, parmaklarla ilgili sorunlar, sinirsel rahatsızlıklar görülebilir. Hareketli ikizlerin sindirim sistemi iyi çalışır.

YENGEÇ BURCU

Göğüs kafesi, memeler ve mide en hassas bolgeleridir. Hassas ve duygusal yengeçlerin mide spazmi cok görülür .

ASLAN

Kalp ve sırt bölgeleri hassastır. Kalp rahatsızlıkları,kalp romatizması, çarpıntı görülür. Lider ruhlu aslanlar kalp krizi riski yüksektir.

BAŞAK BURCU

Sindirim ve merkezi sinir sistemleri hassastır. Ince eleyip sik dokuyan başak burcu; hastalık hastası olmaya meyillidir.

TERAZİ BURCU

Böbrekler ve bel bölgesi en hassas kısımlardır. Sırtın alt tarafında adale, kemik ve sinir uçları ağrıları olur. Denge burcu terazi ağır yük taşımakta biraz sıkıntı yaşayabilir .

AKREP BURCU

Üreme ve genital organları hassas olur. Kasık ağrıları, mesane, idrar yolları, genital organlarla ilgili rahatsızlıklar görülmesi mümkündür.

YAY BURCU

Karaciğerleri ve bacakların üst kısımları hassastır. Kalçalar ve uyluk bölgesi ile ilgili kilo sorunları olur. Pratik zekalı yaylar her türlü sorunu asabilirler.

OĞLAK BURCU

Kemikler ve deriler hassas noktalaridir. İskelet sistemi, dişler, eklemler, diz kapağı ve çeşitli ortopedik sorunları olabilir. Romatizma ağrıları çekebilir.

KOVA BURCU

Kas ve dolaşım sistemleri hassastır.kramplar bacak damarlarında varis görülebilir. Adele ağrıları, baldır, bilek, topuk kısımları rahatsız olabilir.

BALİK BURCU

Ayakları ve sinir sistemleri oldukça hassastır. Duygusal balıklar Psikiyatrik rahatsızlıklara yatkınlıkları çoktur.