Akşam yemeği İçin Tavsiyeler…

0
817

Biz kadınlar için doğru giysiler seçmek önemlidir. Hele önemli bir akşam yemeğine çıkacaksak. Şimdi anlatacağım kombinler sevgilinizle çıkacağınız romantik bir yemeğine, bir iş yemeğine yada arkadaşlarınızla güzel sohbetler edeceğiniz bir akşam yemeği için uygun olacaktır. Şimdi size zaman kazandırcak ve aynı zamanda dikkatli üzerinizde toplayacak ipuçları;

Dolabımızda her durumda bulunması gerekenlerden biri siyah ve şık bir elbisedir. Kısa siyah bir elbise, ayağınıza giyeceğiniz siyah kibar bir stiletto ve zarif bir çanta o gece için gözlerin üstünüzde olmasını sağlayacaktır. Eğer kıyafetinizin biraz hareketli olmasını istiyorsanız elbisenize takacağınız bir kemer yada farklı takılarla kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.

 

Arkadaşlarınızla çıkacağınız bir yemek için biraz daha hareketli bir kombin tercih edersiniz. Öyle zamanlarda kısa ve desenli bir etek, üstüne eteğin rengine göre seçeceğiniz bir gömlek ve bir portföy çanta sizi etkileyici gösterecek ve rahat olmanızı sağlayacaktır.Bu kıyafetin altına seçeceğiniz ayakkabı gideceğiniz mekana göre babet ve topuklu ayakkabıyla da oldukça şık olacaktır.

 

Her zaman kullanabileceğimiz kumaş bir pantolon dolabımızda vardır. İşte böyle günlerde kurtarıcı olan kumaş bir pantolonun üstüne seçeceğiniz şık bir gömlek yada dar bir üst, vazgeçilmezimiz olan stilettolarla yada bir babetle şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Bu tür kıyafetlerde dikkat edilmesi gereken nokta renk uyumudur. Ayakkabı ve çanta seçimine dikkat!

 

Gündelik zamanda da kullanabileceğiniz kombinler önemlidir. Bir akşam yemeği için olmasa bile öğle yemeği yada arkadaşlarınızla yapacağınız bir görüşme için tercih edebileceğiniz kombinlerden biri de tek renk bir elbise, altına giyeceğiniz yüksek topuklar ve farklı renkte bir çantayla oldukça havalı görünebilirsiniz.