Kombinlerde Bu Hataları Yapmayın!

0
655

Her gün dışarı çıkmadan önce uzun uzun düşünürüz. Acaba bugün ne giysem? Kafamızda cevapları bulsak bile tüm seçenekleri denemeden karar veremeyiz. Uzun uzun düşünmek, denemek malesef yanlış kombinler yapmamızı engellemiyor. Hele öyle hatalar var ki tam anlamıyla görüntü kirliliği diyebilirim. Bu yanlışlara düşmemek ve doğru kombinler yapabilmeniz adına o yanlış kombinlerden birkaç örnek vermek istiyorum. Sizde bu noktalara dikkat ederseniz şıklığınızı asla kaybetmezsiniz.

Sizin için örnekler:
Eğer dizinize gelen uzunlukta bir kalem etek giyiyorsanız, üstünüze giyeceğiniz spor bir kazak oldukça garip bir görüntüye neden olacaktır. Kalem etekle beraber yapacağınız kombinde bir gömlek tercik etmeniz daha şık ve ağır bir görüntü sağlayacaktır.

Giyeceğiniz salaş bir pantolonun üstüne bol bir üst tercih etmek sizi şişman gösterecektir, aynı zamanda bu şekilde giyinmek oldukça rüküş görünmenize neden olacaktır. Bol birşeyler giymek istediğinizde ikinci parçanın sizi saran bir kıyafet olmasına özen gösterin.

 

Renkli, çiçekli bir pantolonla giyeceğiniz bol renkli bir üst karmaşaya neden olup, göz yoracaktır.Böyle bir kombinle dışarı çıkmanızı tavsiye etmem. Oldukça hareketli bir kıyafet seçecekseniz diğeri mutlaka tek renk, sade bir kıyafet olmalıdır. Bu sayede giydikleriniz kendisini gösterecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here