Ev Dekorasyonunda Bahar Coşkusu!

0
562

Ev dekorasyonu sınır tanımıyor derken aslında tek bir sınır var o da sizin dekorasyona ayıracağınız bütçeniz. Bugünlerde evlerde çilek kokusu duyulur oldu. Neden mi? Çocuk odalarında ve mutfaklarda uçuk pembe çilek konseptli temalar kullanılmaya başlandı. Evinizi çilek konseptiyle dekore etmek fikri sizi de heyecanlandırıyor mu?
Peki çilek çılgınlığı başka nerelerde kullanılıyor? Puf yastıklar, koltuklar, kanepeler , mutfak örtüleri, mutfak perdeleri artık çilek desenleriyle bezeli.
Salon dekorasyonunda olmasa da evinizin diğer bölümlerinde bu renkler sizin de hoşunuza gidebilir. Örneğin oturma odası için rahat çilek desenli koltuklar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra kız çocukları bu konsepte bayılacaktır.


Çocuğunuzun odasındaki yataktaki yastıktan başlayarak her yerde çilek temasını kullanmanız mümkün. Özellikle dikiş makinesi olanlar kumaş dükkanlarından alacakları uçuk pembe polarlarla değişik objeler dikebilir. Odanızda ki halıya kadar belli bir konsept içerisinde olduğunu düşündüğünüzde bu duruma erkekler ne der henüz bilmiyoruz.


Balkonunuz için yumuşak, rahat çilek yastıklı pufları ve bu puflara uygun perde ve örtüler tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey,malzemelerinizi hazırlayıp dikmeye başlamak ve sonra balkonunuzda günün keyfini çıkarmak.
Evinize gelenler sizin ev tasarımınızdan etkilensin, size bunu nasıl yaptın sorusunu sorsun , sizden ilham alsın istiyorsanız çilek koltuklar sizin için ideal.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here