Saç Dökülmesine Pratik Çözüm!

0
1348

İnce telli ve zayıf saçlara sahibim. Özellikle, mevsim geçişlerinde tutam tutam dökülüyor ve bu durum beni çok üzüyor. Aslında geçmiş zaman ile anlatsam daha iyi olurdu çünkü pratik bir bakım yöntemi sayesinde artık saçlarımla çok mutluyum! Samimiyetle öneriyorum, saçlarınıza bir şans verin; memnun kalacaksınız.

Güzellik uzmanı Özge Özel, saçlarımın güçlenmesi ve hacim kazanması için Evigen ampül ile bakım yapmamı önerdi. Hep aklımın bir köşesindeydi ve sonunda başlamaya karar verdim. Eczaneye gidip kutusu 5 liraya Evigen ampül aldım. Kutunun içinde 5 adet tüp var. Tüplerden bir tanesini kırıp içindeki sıvı E vitamini saç diplerime masaj yaparak sürdüm. Geniş dişli bir tarakla tarayıp her bölgeye yayılmasını sağladım. Saçımı streç filmle sardım. Ortalama iki saat beklettim. Ardından sarımsaklı şampuan ile yıkadım.

Sonuçlar mı? Daha ilk kullanımda saçlarım ipek gibi yumuşacık oldu. Normalde saçlarımı tararken, tarağın üstündeki dökülen saçlarıma bakıp üzülürdüm. Ama bu kez, kesinlikle daha az saçım dökülmüştü. Kullanmaya devam ettikçe tarağın üzerinde birkaç tel görüyordum ki bu gayet normal bir miktar…

Instagram’da paylaştığım Evigen ampül fotoğrafı:

Esasında, Evigen sıvı E vitaminidir. Saç, cilt ve tırnaklarımızın ihtiyacı olan vitaminlerden biridir. Saç derimize ve köklerimize vitamin ile bakım yapıp besliyoruz. Saçlardan kolayca arınıyor, kötü bir kokusu yok.

Evigen ampül ne işe yarıyor:

Saç dökülmesini azaltıyor.
Yeni saçların çıkmasına yardım ediyor.
Saçları nemlendirip canlandırıyor.
Hızlı saç uzatmaya yardımcı oluyor.
Ben, Evigen ile saç bakım maskesini haftada iki kere yapıyorum. Tüm “Yüksek Topuklar” okuyucularına tavsiye ediyorum. Şu anda benimle birlikte yüzlerce okuyucumuz, Evigen ile saç bakımına başladı ve ilk sonuçlardan bile çok memnun… Umarım, siz de kendinize bu şansı verirsiniz. Kesinlikle, denemeye değer bir yöntem!