Sevgiliniz Eski Sevgilisini Unutamıyor Mu? Nasıl Anlarsınız?

0
1501

• Eğer sevgiliniz sizi eski sevgilisi ile kıyaslıyorsa bu oldukça tehlikeli bir durumdur. Eski sevgilisinin bazı özelliklerinin sizden iyi olmasının ve bunu sizinle paylaşıyor olmasının hiçbir iyi tarafı ve açıklanabilir yanı yoktur. Sizin eski sevgiliden iyi olmanız ve bunun da ifade ediliyor olması sizi mutlu etmesin çünkü bu davranışlar eski sevgilinin hala unutulmadığına birer işaret olabilir.

• Eğer sevgiliniz hala eski sevgilisinin sosyal medya hesaplarını takip ediyorsa, internette onun hakkında aramalar yapıyorsa dikkatli olun. Zira unutmuş olsa hala ondan bir haber alma çabasında olmazdı. Eski sevgilisinin kiminle, nerede, ne yaptığı hiçbir şekilde umurunda olmazdı.

• Sevgiliniz sizden önceki ilişkisinde onun için değerli olan ve anısı olan eşyaları hala saklıyorsa şüphe etmeniz gerekebilir. Fotoğraflar oldukça tehlikelidir, onları saklamaya belki cesaret edemez ancak sevgilinizin özenle sakladığı ufak eşyalara dikkat edin. Bunlar eski sevgiliden kalan hatıralar olabilir. Bunların hikayelerini çözmeye çalışın. Eğer rahatlıkla sizinle paylaşıyorsa ve eski sevgili ile bir alakası yoksa kuruntu yaptınız demektir. Ancak kaçamak cevaplar alıyorsanız ve o küçük şeylerin neden bu kadar değerli olduğunu anlayamıyorsanız bunun tek bir cevabı vardır, eski sevgiliden kalmadır.

• Sevgiliniz eski sevgilisini başka bir kadınla gördüyse veya bunu duyduysa verdiği tepki ne derede unuttuğunu gösterir. Görünen köy kılavuz istemez, eğer bu duruma üzülüp bunu size yansıtıyorsa hala unutamadı demektir.

• Sevgiliniz eski sevgilisi hakkında gereğinden fazla konuşuyorsa bu iyi bir işaret değildir. Kendi arkadaş grubunda eski sevgili konusu çok sık açılıyorsa, bu konu olur olmaz zamanlarda ve olur olmaz yerlerde karşınıza çıkıyorsa durup düşünmeniz gerekir.

Eski sevgili her insan için bir yaşanmışlık demek. Herkesin hayatının bir parçası. Bunu komple yok saymak elbette mümkün değil, ancak bunun boyutunu belirlemek ve ona göre davranmak en doğru yoldur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here