İlişkilerde Erkek En Çok Hangi Pozisyonu Sever?

0
7532

Erkekler yaşanan cinsel ilişkinin zamanla rutine girmesinden sıkılır ve farklı pozisyonlar denemek ister. Bu anlamda erkeğiniz ile hem fikir olabilirseniz hem iki taraflı daha çok zevk alabilir hem de cinsel hayatınızı çok daha renkli hale getirerek erkeğinizi çok daha mutlu edebilirsiniz.

En sık kullanılan misyoner pozisyonu, her ne kadar erkeğin aktif olmasını sağlıyorsa da zamanla erkekler bu pozisyondan sıkılır. Ayrıca misyoner pozisyonu kadının da rahat hareket edebilmesine engel olur. Kadının sadece yatar pozisyonda kalması, cinsel ilişkide hiç aktif rol oynamaması ve erkeğin birleşmeyi sadece misyoner pozisyonu ile sürdürmesi özellikle uzun soluklu ilişkiler söz konusu olduğunda cinsel hayatı rutine sokabilir.

Erkek ne kadar severse sevsin, cinsel ilişkide aradığını bulamamaya başlaması zamanla uzaklaşmasına, ilişkiyi yormaya ve hatta kimi zaman erkeğin başka arayışlara yönlenmesine bile sebep olabilir. Kadınının da, erkek kadar birleşme sırasında aktif olması ve kimi zaman cinsel ilişkiyi başlatmaları erkeklerin oldukça hoşlarına gider.

Her ne kadar cinsel ilişki sırasında misyoner pozisyonu sık kullanılsa da, diğer pozisyonlara birleşme sırasında yer vermek erkeğiniz kadar sizi de heyecanlandıracak. Ve emin olun, farklı pozisyonlar denemek erkeğinizi çok daha ateşlendirecek, size daha fazla tutku ve istek duymasını sağlayacak. Hele bir de bu pozisyonlara geçmeden önce görsel olarak onu heyecanlandırmanız, onun gözüne hitap edecek ve cinsel isteğini daha da arttıracak iç çamaşırları üzerinizdeyken ön sevişmeye başlamanız, cinsel ilişkiye birlikte hazırlanmanız, sizin kadar erkeğin de çok daha fazla keyif duymasını sağlayacak.

İşte erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Jokey pozisyonu

İşte birçok erkeğin bayıldığı pozisyonlardan biri. Erkekler bu pozisyona bayılır çünkü kadın bu pozisyonda aktif olandır ve kadının sevişmeyi bu pozisyon sırasında yönlendirmesi erkeğin oldukça hoşuna gider. Ayrıca hem erkek hem de kadın çok daha zevk alabilir. Kadının üstte, erkeğin altta olduğu bu pozisyon, kadın yüzü erkeğe dönükken uygulanabildiği gibi kadın sırtı erkeğe dönükken de uygulanabiliyor. Sevişme ve hareket etme hızını ayarlayabilmesi ve daha çok zevk alabilmesi açısından kadın için avantajlı bir pozisyon olduğu kadar, erkeği keyiften çıldırtan da bir pozisyon.

Ayakta seks

Özellikle farklı sevişme şekilleri denemek isteyenler ve cinsel hayatlarına hareket katmak isteyenler için heyecan veren bir pozisyon olabilir. Erkek duvara yaslandığında ve çiftler öpüşürken, kadının erkeğin kucağına bacaklarını sararak oturması erkeğin hoşuna gidecektir. Tabi bu pozisyonu minyon ve zayıf bir erkeğiniz varsa uygularken dikkat edin çünküerkeğin bacak kasları güçlü değilse çok çabuk yorulabilir ve bacaklarında rahatsızlık yaşayabilir. her iki tarafa da oldukça zevk verebilir. Böyle bir durumda ayakta seks yapmak istiyorsanız kadının duvara ayakta durarak yaslandığı ve erkeğin birleşmeyi sağladığı pozisyon daha uygun.

seks

Kaşık pozisyonu

Kadın ve erkeğin gene yana yana yattığı ve her ikisinin de aynı yöne bakarak ve erkeğin kadının arkasına geçmesi ile gerçekleştirilen pozisyondur. Bu pozisyon erkeğin aktif olduğu pozisyonlardan biridir.

Yogi pozisyonu

Bu pozisyonda yatağa sırt üstü uzanarak ve sırtını kavisleyerek elleri ve ayakları üzerinde dururken erkek dizleri üzerindeyken kadının bacakları arasından girer. Bu da erkekleri cezb eden pozisyonlar arasında.

Kucak pozisyonu

Bu pozisyonda erkek otururken, kadın erkeğin kucağına oturur ve birleşme gerçekleştirilir. Bu pozisyonda da kontrolün kadına geçmesi erkeğe daha çok heyecan verebilir. Ayrıca bu esnada çok daha rahat öpüşülebilir ve erkeğin kadının kalçalarına rahatlıkla dokunabilmesi sağlanabilir.