Erkekler Kadınlardaki Bu Kusurlara Bayılıyor

0
672

Erkeklerin kusurlarınıza takılıp kaldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. İşte erkeklerin bayıldığı kadın kusurları!

Ayva göbeğiniz, balık etli vücudunuz ya da minik göğüsleriniz size büyük bir kusur gibi geliyor olsa da erkekler hiç de öyle düşünmüyor.

İşte erkeklerin kadınlarda hoşuna giden 7 kusur…

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

Aşırı zayıflık

Sıfır beden takıntısı kafanızın içinde bir türlü çıkmıyor, hep daha ince olmanın hayalini kuruyorsanız bundan vazgeçin. Erkekler, balı ketli kadınlara bayılıyor.

Beyaz saçlar

Dipleriniz daha yeni çıkmaya başlarken doğru kuaförün yolunu tutuyor ve bu durumu bir takıntı haline getiriyorsanız bundan vazgeçin. Doğallıktan hoşlanan erkekler, beyaz saç tellerinizle hiç mi hiç ilgilenmiyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: İstediğiniz erkeği elde etmenin yöntemleri

Minik göğüs

Küçük göğüslü olmak, pek çok kadını mutsuzluğa sürükleyen durumlardan biri. Ancak tutkulu bir sevişmede küçük göğüslerin hiçbir önemi olmadığını göreceksiniz. Yeter ki gerçek aşk olsun!

Kemerli burun

Minicik ya da hokka gibi duran burunlar size ne kadar kusursuz görünse de, erkekler tarafından hiç de çekici bulunmuyor. Yapay görünüşlü estetikli burunlar yerine yüzünüze yakışan doğal burnunuz erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin dayanamadığı şeyler

Ayva göbek

Dümdüz bir karın tüm kadınların hayali olsa da, erkekler ayva göbekli kadınları inanılmaz derecede çekici buluyor.

Kısa boy

Bir süper modelin uzun boyu ve kusursuz fiziğine sahip olmanın hayalini kuruyorsanız, bundan vazgeçin. Minyon yapılı kadınlar, erkekler tarafından hep daha çok seksi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here